Minőségirányítási mérnök

A Nosiboo gyermekbarát orrszívó család gyártója, a pécsi ATTRACT Kft. bővülés miatt új munkatársat keres csapatába, Minőségirányítási mérnök pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségirányítási dokumentumok készítése, illetve készítésének elősegítése
  • A minőségirányítási rendszer adminisztratív feladatainak végzése
  • A minőségbiztosítási csapat munkájának támogatása
  • A dolgozók szakmai képzésének elősegítése
  • Határidők, nyilvántartások figyelése és nyomon követése
  • Jelentések, riportok készítése a vezetői utasításoknak megfelelően
  • Minőségi bizonylatok archiválása
  • Partnerektől érkező magyar és angol nyelvű levelek, szakmai anyagok kezelése
  • Jogszabályi és szabványkörnyezet változásainak nyomon követése, riportálása
  • MIR dokumentum menedzsment, változáskezelés
  • A szükséges adatok és file-ok előkészítése a különböző riportokhoz, illetve adott riportok elkészítése az utasításoknak megfelelően a vállalat és a partnerek igénye szerint
  • A GMP előírások betartatásában való közreműködés

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Angol nyelvtudás, a mindennapi munkavégzéshez (íráskészség is szükséges)
  • Felsőfokú végzettség (középfokú végzettség + min. 5 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat)
  • MS Office erős, felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú precizitás, kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervezői készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Kiváló időmenedzsment
  • Terhelhetőség megbízhatóság

A munkakör betöltésénél előny:

  • Minőségirányítási szakképzettség – felsőfokú végzettség, belső auditor végzettség, hasonló munkakörben, orvostechnikai eszközgyártásban, minőségbiztosításban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy nemzetközileg sikeres magyar vállalatnál

Jelentkezés Minőségirányítási mérnök pozícióra

    Maximálisan feltölthető fájlméret: 10 MB,Feltölthető fájlformátumok: jpg, jpeg, png, pdf, rtf, doc, docx, odt

    Nem találtál számodra megfelelő pozíciót?

    Várjuk az önéletrajzod.

    You seem to be browsing from outside the EU.
    You might find the content on our International site more relevant.