Sales asszisztens

A Nosiboo gyermekbarát orrszívó család gyártója, a pécsi ATTRACT Kft. bővülés miatt új munkatársat keres csapatába, Sales asszisztens pozícióba.

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfeleinkkel való mindennapos kapcsolattartás
  • Nemzetközi B2B ügyfélkapcsolati adatbázisok kezelése
  • Megrendelésekkel kapcsolatos mindennapi ügyintézésben való részvétel
  • B2B ügyfélbázis növelése és ápolása
  • Marketing és sales kampányokban való támogató részvétel (alkalmanként szakmai kiállításokon, tárgyalásokon, terepbejáráson való aktív részvétel)

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt, valamint más élő nyelv felsőfokú alkalmazása (lengyel, olasz aktív nyelvtudás előnyben részesítve)
  • B kategóriájú jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Proaktív és csapatorientált, szorgalmas hozzáállás
  • Microsoft Office alkalmazások biztos használata
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált beállítottság

A munkakör betöltésénél előny:

  • Bármilyen további nyelvek ismerete előny!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy nemzetközileg sikeres magyar vállalatnál

    Maximálisan feltölthető fájlméret: 10 MB,Feltölthető fájlformátumok: jpg, jpeg, png, pdf, rtf, doc, docx, odt

    Nem találtál számodra megfelelő pozíciót?

    Várjuk az önéletrajzod.

    You seem to be browsing from outside the EU.
    You might find the content on our International site more relevant.